Otevírací doby

Obchodní galerie
Po-Ne 9.00 – 21.00

  BILLA
Po-Ne 8.00 – 21.00

  KFC

  dm drogerie

  BENU lékárna
Po-Pá 8.00 – 21.00
So-Ne 9.00 – 21.00

  Pekárna Beneš
Po-So 8.00 – 21.00
Ne 9.00 – 21.00

  Správa centra
Po-Pá 8.30 – 16.30

Kariéra

Prodejna Dates mobile

přijme do svého týmu prodejce. Více informací  na telefonu: + 421 (0) 948 020 710 (pan Martin Hruška)

Prodejna BENEŠ-PEKÁRNA, s.r.o. v OC Futurum v Kolíně hledá PRODAVAČKU

Náplň práce:

  • obsluha a komunikace se zákazníky
  • práce s pokladnou
  • příjem (odpis) zboží
  • rovnání pekařských a cukrářských výrobků

Požadujeme:

  • komunikační schopnosti
  • vstřícný a optimistický přístup k zákazníkům
  • příjemné vystupování
  • zodpovědný a samostatný přístup
  • pracovní zkušenosti v oboru výhodou
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí
  • dobré platové ohodnocení
  • práce na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonu 608 333 606 nebo nám pošlete svůj životopis na email: lebeda@benespek.cz

PRO PRODEJNU EXE JEANS V OC FUTURUM KOLÍN HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NAPOZICI PRODAVAČ/KA.

ÚSPĚŠNÝ KANDIDÁT BY MĚL MÍT OBCHODNÍHO DUCHA, BÝT KOMUNIKATIVNÍ,

ENERGICKÝ, USMĚVAVÝ, SE SMYSLEM PRO PRÁCI V KOLEKTIVU A S POZITIVNÍM

VZTAHEM K ZÁKAZNÍKŮM. POŽADUJEME UŽIVATELSKOU ZNALOST PRÁCE NA PC, ZKUŠENOSTI Z MALOOBCHODU V TEXTILNÍ BRANŽI JSOU VÝHODOU.

NABÍZÍME ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI, MOTIVUJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ A

VÝRAZNÉ ZAMĚSTNANECKÉ SLEVY.

ŽÁDOSTI VČETNĚ STRUKTUROVANÉHO PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU A TEL.ČÍSLA

ZASÍLEJTE E-MAILEM NA kolin-futurum@exestores.cz

Rodinná kavárna Caffé PIERRE v OC FUTURUM Kolín nabízí práci na plný úvazek

Láká Vás práce v kavárně, ale nemáte na to 'papír' nebo praxi?

U nás rozhoduje chuť do práce a spolehlivost. Věk nehraje roli. Rádi Vás všemu naučíme.

Další informace můžete získat na: Facebook/Caffé PIERRE Kolín nebo na telefonu 602 217 266.

Firma GATE, obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení, hledá pro prodejnu OC Futurum Kolín, šikovnou prodavačku na hlavní pracovní poměr

Nástup možný ihned.

Žádosti spolu s životopisem a fotografií zasílejte e-mailem na adresu:
helena.lucanova@gate-wear.com, nebo přímo na prodejnu kolin_futurum@gate-wear.com

KFC Futurum Kolín hledá posily do svého týmu

Pokud je ti 18 a více let, hledáš práci nebo flexibilní pracovní úvazek a rád bys pracoval v přátelském a pozitivním kolektivu - pak hledáme právě TEBE!!

Do našeho týmu v KFC Futurum Kolín hledáme posily na plný nebo zkrácený (30 hod/týdně) úvazek. Otevírací doba do 21 hodin je vhodná i pro dojíždějící z blízkého okolí.

V případě zájmu zasílejte životopisy na email ales.morava@amrest.eu, nebo se zastavte v dopoledních hodinách přímo u nás na restauraci.

Co od Vás očekáváme

  • zaměření na zákazníka
  • pozitivní energii
  • pracovat minimálně 2 víkendy v měsíci
  • zodpovědnost
  • flexibilitu

Co Vám nabízíme

  • pravidelný měsíční příjem
  • volnost při plánování směn
  • karierní růst
  • mladý a energický kolektiv
  • slevy v našich partnerských značkách (Starbucks, BurgerKing)
  • dotované stravování v rámci směny

nahoru