Futurum Kolín
Futurum Kolín

Obchodní centrum Futurum Kolín je nedílnou součástí koloritu města Kolín. Díky své strategické poloze je jediným lehce dostupným nákupním centrem nejen pro obyvatele Kolína, ale také blízkého okolí.

Na více než 10.000 m2 najdete více než 50 obchodů. Nechybí zde supermarket, obchody se sportovním vybavením, obuv, hračkářství pro děti a v neposlední řadě také značkové módní oblečení.

K dispozici je také řada služeb včetně stravování a pohodlné parkování v zastřešených garážích, včetně 2 dobíjecích stanic pro elektromobily.

Proč k nám do Futurum

50
Obchodů, restaurací a služeb
320
Krytých parkovacích míst
2 hodiny
Parkování denně zdarma
200 metrů
Od hlavního vlakového a autobusového nadraží
10 minut
Pěšky z centra
2
ČEZ dobíjecí stanice

BC GEOSAN Kolín

Basketball club Kolín působí v nejvyšší mužské soutěži v ČR v Kooperativa NBL již jedenáct let. Jeho největším úspěchem je zisk bronzových medailí v sezóně 2011/12. Přestože se od té doby nepovedl podobný úspěch zopakovat, patří BC Kolín, jak se mu zkráceně říká, nejen mezi účastníky nejvyšší soutěže, ale i mezi pravidelné účastníky play – off. V týmu jsou zastoupeni hráči z celé ČR, ale též i ze zahraničí, včetně amerických hráčů, kteří jsou pro kolínské fanoušky atrakcí. V posledních sezónách se klub snaží dávat postupně šanci mladým kolínským odchovancům a například v letošní sezóně jsou hned čtyři, kteří sbírají zkušenosti pro další basketbalové roky.

Číst více