31.5. nás čeká v OC Futurum Kolín osobní návštěva autora úžasných fotografií vystavených v našem obchodním centru. 

Od 14.00 hod. bude probíhat autogramiáda knihy Černobylský deník - zápisky stalkera.

Ritchie vám bude k dipsozici až do 18.00 hod. a to nejen k podepsání knihy, ale také vám rád zodpoví vaše případné všetečné dotazy k jeho dobrodružným cestám.

Autogramiáda bude probíhat na pasáži u prodejny Takko.

 

Od 20.00 hod. vás zveme na unikátní přednášku a shlédnutí filmu natočeného přímo v Černobylu.

A protože to určitě nebyla procházka růžovým sadem, tak ani u nás nebudete mít pohodlí velkého kina.

Promítat budeme na centráním schodišti u vsutupu z ulice Rorejcova. Proto si sebou nezapomeňte vzít alespoň malé podsedádky, na kterých můžete sedět.

Kvůli kapacitě, která je omezená, vás žádáme o případnou rezervaci na e-mailu: d.cabicarova@cpipg.com případně na telefonním čísle: 725 717 788 (pouze do 16.00 hod.)

 

Zároveň se omlouváme zákazníkům - od 18.00 hod. bude omezen vstup z ulice Rorejcova. Ke vstupu do OC použijte vchod v garážích nebo se řiďte pokyny hostesek. Děkujeme za pochopení.

Richar "Ritchie" Šmíd, je český urban explorer - urban climber. Ilegální návštěvník černobylské zóny, fotograf a spisovatel.

Navštěvuje opuštěné objekty po celém světě, pořizuje v nich netradiční fotografie na kterých se snaží zachytit krásu zapomenutých staveb.

V roce 2021 podnikl ilegální cestu do radiací zamořené černobylské zóny. 

Na fotografiích umístěných v našem obchodním centru můžete vidět dechberoucí fotografie z Černobylu a z opuštěných míst po celém světě.

Každá z fotografií je volně prodejná v neomezeném množství kusů a polovina výtěžku z prodeje jde na podporu "Mise Calabria" kinologů ze SaR Ústecko.